Rozwiązania monitoringu

Monitoring firm

Monitoring dla firm to specjalistyczne kamery stworzone z myślą o dużych przestrzeniach i nagrywaniu w często trudnych warunkach. Rozwiązanie to jest znacząco inne od monitoringu dla domu.

Proponujemy system, który będzie składał się z:

  • kamer wewnętrznych (biura, korytarze, wejścia)
  • kamer zewnętrznych (pozwolą monitorować np. plac przed wejściem, parking czy bramę wjazdową)
  • kamer 360° montowanych na suficie (obejmują duże obszary, ale także biura, w których znajdują się pracownicy)

Do zestawu dokładamy rejestrator NVR, w systemie 16 lub 8 kanałowym, a także centralnym systemem dystrybucji zasilania kamer. Używamy kamer z łączem kablowym. Taka instalacja to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się, gdy chcemy obniżyć koszty, zwiększyć efektywnych czy stabilność.

Jesteśmy zaopatrzeni we wszystkie elementy, które pozwolą na sprawny montaż. Wykonujemy kompleksową usługę instalacji.

Monitoring hal i magazynów

Duże, wysokie oraz zamknięte przestrzenie wymagają specjalnych kamer, które pozwolą nam objąć jak najwięcej obszaru.

Oferujemy kamery 360° pozwalające objąć swoim zasięgiem cały obszar pomieszczenia. Jest to sprawdzone oraz efektywne rozwiązania. Proponujemy również kamery kierunkowe, ustawione na obraz, który szczególnie nas interesuje, taki jak wejścia czy bramy wjazdowe.

Zazwyczaj przy takich instalacjach wykorzystujemy rejestrator NVR w 16, 24 lub 32 kanałach. Ułatwieniem jest podłączenie zasilania do kabli sygnałowych, dzięki temu mamy możliwość podłączenia go w każdym punkcie instalacyjnym. Używamy sieci ethernet, taki sposób przesyłu internetu jest znacznie mniej awaryjny niż bezprzewodowa sieć Wi-Fi. Użycie internetu kablowego obniża również koszty.

Monitoring parkingów

Tereny przemysłowe i parkingi są przestrzeniami dużymi i otwartymi, stanowi to więc wyzwanie. W zależności od tego, z jakim obiektem mamy do czynienia oraz od infrastruktury stosujemy zamiennie kilka rodzajów kamer:

  • kamery typu zoom/ pan/ tilt
  • kamery z obiektywem średnio szerokokątnym

Nie zawsze jest możliwość zastosowania łącza kablowego, dlatego często używamy przy instalacji bezprzewodowej łącza Wi-Fi. Korzystamy ze sprawdzonych usług dostawców, najlepiej działających w danej lokalizacji.

Zasilanie kamer jest również zależne od specyfiki danego miejsca. Używamy zasilania scentralizowanego lub rozproszonego.
Rejestrator NVR pozwala na przechwycenie obrazu z kamer. Zazwyczaj stosujemy rejestratory 16 lub 24 kanałowe, rzadziej, w przypadku z korzystania z kamer stacjonarnych, używamy 32, 48 lub 64 kanałowego rejestratora.

Oferta specjalistyczna dla firm

Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Nie stanowią dla nas wyzwania współprace prowadzone z klientem biznesowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz rozwiązań kierowanych do firm, dzięki czemu każdy przedsiębiorca znajdzie instalację odpowiednią dla jego branży oraz użytkowanego miejsca.

Specjalistyczne rozwiązania wymagają od nas średnio tygodnia na odpowiednie zaplanowanie danej instalacji. Po zaakceptowaniu kosztów termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Każde zlecenie traktowane jest z jak największą uwagą. Dopasowujemy swoją ofertę indywidualnie do każdego klienta. Monitoring w każdym miejscu może być inny, a do nas należy dopasowanie go tak, aby idealnie pasował do danej firmy. Stawiamy na rozwiązania najlepsze na rynku, tak aby instalacja była niezawodna, pracowała długo, sprawnie i stabilnie.

Nasze usługi objęte są gwarancją, dzięki temu, nawet po zakończonej instalacji możesz liczyć na fachowy kontakt z naszej strony.

Wycenę przygotujemy dla Ciebie bezpłatnie – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Poznaj nasz proces

1
Wycena

Typowe rodzaje instalacji możemy omówić telefonicznie oraz online. Odpowiadamy na Twoje zapytania najszybciej jak to możliwe. Jeśli wybrana przez Ciebie instalacja jest bardziej specyficzna, preferujemy kontakt osobisty, na miejscu. Aby odpowiednio dobrać sprzęt i metodę instalacji konieczne jest czasami obejrzenie danego miejsca. Nasza oferta na pierwszym etapie jest niezobowiązująca.

2
Dobór sprzętu

Każdy dobór sprzętu zależy od specyfiki miejsca oraz wybranej instalacji. Dla typowych rozwiązań możemy zaoferować sprzęt, który mamy już na miejscu, dla bardziej specyficznych, wymagana będzie dostawa od naszych producentów. Wybór specjalistycznego sprzętu wydłuża czas realizacji o średnio 5-10 dni roboczych.

3
Instalacja

Proces instalacji zależy od wcześniejszych ustaleń z klientem. Na miejsce przyjeżdżamy zaopatrzeni we wszystkie potrzebne nam przyrządy, staramy przewidzieć się  wszystkie ewentualności. Możesz liczyć na to, że wywiążemy się z podanego czasu realizacji.

4
Przekazanie instalacji klientowi

Po zakończonym montażu przedstawiamy to, jak dokładnie działa sprzęt w praktyce. Przeprowadzamy krótkie szkolenie z obsługi danego monitoringu. Możesz również liczyć na naszą pomoc już po zakończeniu współpracy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
×
Pytania?