Fotowoltaika Konin

Montaż paneli fotowoltaicznych przyczyni się do zmniejszenia rachunków za prąd. Nasza firma świadczy usługi w mieście Konin i w okolicznych miastach!

W dzisiejszych czasach królują urządzenia elektryczne takie jak telewizor, laptopy, komputery, czy inne sprzęty użytku domowego. Generują one niestety duże rachunki za prąd co z pewnością daje się odczuć podczas opłacania rachunków za prąd. W tym przypadku z pomocą przychodzi fotowoltaika Konin.

Jak działają panele fotowoltaiczne?

Energia elektryczna tworzona jest dzięki zjawisku, które nazywane jest efektem fotowoltaicznym. Polega to na wytworzeniu siły elektromotorycznej w półprzewodniku, dzięki czemu możliwe jest produkowanie energii elektrycznej. Podsumowując to zjawisko – energia słoneczne zostaje przetworzona w prąd stały, do czego dochodzi w ogniwach fotowoltaicznych, które zawarte są w panelach fotowoltaicznych.

Dotacja na fotowoltaikę - 5 000 zł!

Ruszył program MÓJ PRĄD, dzięki któremu 200 000 gospodarstw ma skorzystać z dofinansowania na przydomową elektrownię słoneczną. Dzięki temu możesz zyskać 5 000zł, które obniży finalny koszt instalacji fotowoltaicznej.

mojprad.gov.pl
Zalety paneli fotowoltaicznych
możliwość odsprzedania nadmiaru energii dostawcy
bezpieczeństwo środowiska naturalnego
niezależność energetyczna
niższe rachunki za prąd
Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
×
Pytania?