Najczęściej zadawane pytania

Systemy inteligentnych domów różnią się cenowo w zależności od jego rodzaju, rozbudowania oraz funkcjonalności. Koszty naszych systemów zoptymazowaliśmy przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości. Warto wiedzieć też, że inteligentny dom jest inwestycją, która będzie się zwracać w trakcie użytkowania naszego systemu.

Standardowe systemy inteligentnych domów, spełniające podstawowe potrzeby zaczynają się od 2 000 zł. Ceny bardziej rozbudowanych systemów, zapewniających pełną funkcjonalność to koszt od 6 000 zł – 12 000 zł.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że każdy system inteligentnego domu, nawet ten podstawowy, znacznie zwiększa komfort mieszkania, a także przyczynia się do zminimalizowania wydatków.

WYPEŁNIJ FORMULARZ WYCEN I SPRAWDŹ, ILE KOSZTUJE TWÓJ SYSTEM INTELIGENTNEGO DOMU.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby uczynić inteligentnym mieszkanie, a nie dom. Oferujemy systemy od prostych do bardzo rozbudowanych, które zapewniają zaspokojenie potrzeb każdego naszego klienta. Nasze systemy inteligentnych domów są przeznaczone również dla małych mieszkań.

Systemy inteligentnych domów dają możliwość sprawnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem, a nawet kinem domowym. Dają poczucie wyższego standardu, a także przynoszą oszczędności.

W naszej ofercie znajdą Państwo moduły bezprzewodowe, które pozwalają na ich instalację już w gotowych mieszkaniach. Takie rozwiązania dają możliwość korzystania z rozwiązań inteligentnego domu, bez potrzeby dokonywania zmian w instalacji elektrycznej.

Instalacje systemu można wprowadzić na każdym etapie budowy domu, jednak wcześniejszy wybór daje większe możliwości dopasowania systemu oraz uniknięcia ograniczeń. Pozwala to uniknąć ograniczeń oraz ułatwia zainstalowanie systemu.

Polecamy, aby przygotować projekt instalacji elektrycznej na podstawie schematu „gwiazdy” z obwodami, które będą się kończyć w szafie sterowniczej. Dzięki będzie temu można wybrać odpowiedni system w dowolnym momencie. Pozwala to także na uruchomienie klasycznej formy instalacji, bez modułów inteligentnego domu.

Oczywiście. Umożliwiamy łatwą instalację systemu inteligentnego domu po już ukończeniu budowy, bez konieczności dokonywania zmian w instalacjach.

Nasze firma oferuje zarówno moduły bezprzewodowe montowane w puszkach instalacyjnych, jak i moduły na szynę DIN, które instalujemy w szafach rozdzielczych. Oba systemy można zainstalować bez konieczności dokonywania zmian w instalacji czy niekomfortowych prac budowlanych. Daje to możliwość łatwego montażu w zamieszkanych już domach.

Decyzję o odpowiednim systemie można podjąć nawet na kilka tygodni przed wprowadzeniem się do domu. Zwłaszcza jeśli planujemy instalację modułów na szynę DIN i projekt opierający się na schemacie „gwiazdy”, gdzie zakończenia wszystkich obwodów będą miały się kończyć w jednej lub kilku szafach rozdzielczych.

Polecane przez nas systemy inteligentnych domów opierają się na wyżej wymienionej instalacji i zapewniają najwyższy komfort użytkowania. Pokażemy Ci, jak łatwo można zaprojektować inteligentną instalację!

Przed zaprojektowaniem instalacji elektrycznej należy dowiedzieć się jakiej instalacji wymaga system, który wybraliśmy. Ważne jest również to, jakie funkcje będzie miał wybrany system w przyszłości.

Znaczna większość dobrych systemów jest oparta, na projekcie, w którym zakończenia wszystkich obwodów kończą się w centralnej szafie sterowniczej. Pochopnie można by stwierdzić, że rozwiązanie to jest droższe, ale po dokładnym przeliczeniu, całość wychodzi znacznie taniej.

Pozwól sobie na instalację przynoszącą w późniejszych latach widoczne oszczędności.

Właściwie każdy elektryk poradzi sobie z montażem instalacji elektrycznej i niskonapięciowej, jakiej potrzebuje nasz system z instalacją gotowych modułów.

Konfiguracja systemu jest prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Jedynie przy rozbudowanych instalacjach należy się zastanowić nad certyfikowanym instalatorem, który jest w stanie zaproponować wiele innowacyjnych rozwiązań konfiguracji.

Szczególną uwagę zwracamy na to, aby oferować systemy proste i intuicyjne w konfiguracji, a jednocześnie dające szerokie spektrum możliwości. Nie ma powodu do obaw, że przeciętny użytkownik systemu sobie z nim nie poradzi.

Nasze systemy posiadają funkcje, dzięki którym w szybki sposób można wprowadzić wszystkie potrzebne zmiany. Dzięki temu system będzie działał dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. Dajemy możliwość samodzielnego zarządzania konfiguracją. Jednak część naszych klientów wybiera zlecenie wstępnej konfiguracji naszym certyfikowanym instalatorom.

Zapewniamy, że nasze systemy nie są stworzone jedynie dla inżynierów informatyki. Sprawdź, jak łatwe stanie się dla Ciebie posiadanie inteligentnego domu lub budynku! Zarządzanie ogrzewaniem, oświetleniem, systemami bezpieczeństwa oraz innymi procesami nie będzie dla Ciebie już więcej stanowić żadnego problemu! System inteligentnego domu ułatwi Twoje życie.

Według statystyk można stwierdzić, że o wiele więcej włamań dokonuje się na zwykłych domach niż na domach z inteligentnym systemem. Dajemy Ci bezpieczeństwo nie tylko przed włamaniem, ale także przed zalaniem czy pożarem.

Można jednak zauważyć, że nie każdy system posiada taki sam algorytm szyfrujący, który gwarantuje bezpieczeństwo. W naszych systemach użyliśmy bezpiecznego algorytmu AES, dzięki któremu można czuć się bezpiecznie we własnym domem. Użyte przez nas algorytmy do tej pory nie zostały jeszcze złamane. Tego typu systemy są stosowane również w bankowości.

W naszych systemach przygotowaliśmy się na każdą ewentualność. Jeśli jeden z modułów ulegnie awarii, nie zakłóci to działania reszty modułów. W takim przypadku dom nadal zachowuje swoją funkcjonalność. Dzięki temu nasze systemy można nazwać prawdziwie inteligentnymi.

Usunięcie ewentualnej awarii również nie jest skomplikowane. Systemy inteligentnego domu posiadają mechanizmy, w których wymiana uszkodzonego modułu odbywa się na zasadzie automatycznego przeniesienia konfiguracji na nowy moduł.

Należy jednak zwrócić uwagę na to, że moduły, które oferujemy, produkowane są na terenie Unii Europejskiej, w wysokim standardzie jakości komponentów, pochodzących od przodujących światowych dostawców.

Tak. Umożliwiamy integracją z każdą standardową centralką alarmową dostępną obecnie na rynku.

Takie rozwiązania umożliwiają również dostęp do nowych funkcji. Będziesz mógł sterować alarmem używając smartphona lub pilota RTV, a także włączyć oświetlenie, w razie ewentualnej aktywacji alarmu.

W naszych systemach całą konfigurację można znaleźć w jednym pliku, którą należy przechowywać w bezpiecznym miejscu oraz stworzyć jej dodatkowe kopie.

Przy każdych zmianach w konfiguracji, dane umieszczane są w modułach CLU i przechowują je w swojej pamięci nieulotnej. W razie ewentualnej wymiany modułu CLU system automatycznie kopiuje konkretne dane z pliku do nowego modułu.

Gwarantujemy, że w razie awarii któregoś z modułów, system samodzielnie zadba o przywrócenie poprzedniej. konfiguracji. Dzięki czemu instalacja nadal będzie spełniać wszystkie wymogi użytkownika.

Nasz system inteligentnego domu to nie tylko sterowanie ogrzewaniem, czy alarmem. Oferujemy inteligentne instalacje elektryczne, dzięki którym odkryjesz nowy wymiar oświetlenia w swoim domu. Za pomocą bezprzewodowej komunikacji Wi-Fi będziesz mógł m.in. kontrolować jasność w całym budynku czy mieszkaniu, a także programować inspirujące sceny czy ustawiać tryby na specjalne okazje.

Nasz system nigdy nie zapomni zapisywanych przez Ciebie konfiguracji. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w inteligentnym domu będziesz mógł się cieszyć sterowaniem, które jest stworzone, aby zagwarantować maksymalną wygodę. Już dziś spraw, aby Twoim domem kierował komfort, bezpieczeństwo oraz inteligencja.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
×
Pytania?