Pakiet Canal+ Prestige to 8 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Cena pakietu:
49,90 zł /m-c umowa na 12 miesięcy
55,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Pakiet Canal+ Select to 6 kanałów premium,w których znajdziesz kwintesencję tego, co jest najlepsze w telewizji: premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych, seriale, których nie zapomnisz, inspirujące programy dokumentalne, filmy animowane, światowe gale, a także największe wydarzenia i rozgrywki sportowe dostępne tylko w CANAL+. Każdego wieczoru możesz cieszyć się jedną ze wspaniałych i unikalnych propozycji programowych przygotowanych dla Ciebie na każdym z kanałów stacji. Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w najlepszej jakości obrazu HD.

Cena pakietu:
44,90 zł /m-c umowa na 12 miesięcy
49,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Lubisz hollywoodzkie produkcje, kultowe seriale i koncerty gwiazd? W pakiecie HBO otrzymasz programy, na których możesz oglądać co tylko zechcesz, przez całą dobę. Widzowie HBO mogą oglądać najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę, codziennie premiery filmowe i serialowe, hollywoodzkie hity filmowe, 24 godziny na dobę, bez reklam.

Cena pakietu:
30,60 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Specjalna oferta dla prawdziwych kinomanów, w której wiele zarówno kasowych jak i tych alternatywnych produkcji filmowych. Dwa kanały Cinemax to propozycja, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów kina.

Cena pakietu:
12,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Najgłębsze emocje, najszybsza akcja, najśmieszniejsze komedie, największe dramaty. Po prostu… najwięcej kina w telewizji. 5 wyśmienitych kanałów filmowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie, również w jakości HD.

Cena pakietu:
12,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Kanały popularnonaukowe i filmowe dla całej rodziny!

Polsat Viasat Explore to męski świat na wyciągnięcie ręki. Nasi bohaterowie to ludzie z krwi i kości, bliscy naszym widzom, którzy inspirują swoją postawą, wytrwałością oraz nietypowymi zawodami lub pasjami. Polsat Viasat Explore to także pierwszy i najlepszy wybór dla fanów e-sportu, którzy znajdą tutaj transmisje na żywo z najważniejszych rozgrywek. Zapraszamy do świata wyjątkowych ludzi i ekstremalnych przygód!

Polsat Viasat Nature nie jest zwykłym programem przyrodniczym. To kanał dla całej rodziny, gdzie natura pokazywana jest w całym swoim majestacie: dzika, dziewicza i nieobliczalna. Widzowie znajdą tu najwyższej jakości programy, komentowane przez miłośników przyrody, którzy zarażają swoimi pasjami i pokazują jak kochać nie tylko małe, domowe stworzenia, ale również te drapieżne i jadowite. Poznają też historie ludzi poświęcających swoje życie ratowaniu zwierząt i ich naturalnego środowiska. Polsat Viasat Nature to siła natury.

Polsat Viasat History to przede wszystkim rzetelne informacje i podane w pigułce ciekawostki. To jeden z nielicznych kanałów tematycznych w Polsce, który uczy i bawi. Dokumentalne programy, opatrzone komentarzem ekspertów, prezentują historię z nowoczesnej perspektywy, ukazując wpływ minionych wydarzeń na współczesny świat. To także najlepszej jakości filmy kostiumowe, zabierające widzów w fascynującą podróż po historii Europy i świata. Polsat Viasat History przywraca historię do życia.

EPIC Drama to nowy kanał, w którym najważniejsza jest opowieść. Pasja, zdrada, miłość, śmierć, intrygi i dramatyczne zwroty akcji – poruszające historie z minionych czasów w Twoim domu. Wielkie opowieści, wielkie dramaty, wielkie postacie.

Cena pakietu:
9 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Cena pakietu:
4,99 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Cena pakietu:
4,99 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Cena pakietu:
4,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Cena pakietu:
14,90 zł /m-c umowa czas nieokreślony

Pakiet zawiera kanały:

Jak uruchomić pakiet dodatkowy?

Aplikacja Sklep w dekoderze Korbox
1) Uruchom dekoder Korbox
2) Naciśnij na pilocie przycisk MENU
3) Wybierz Sklep
4) Odnajdź na liście wybrany pakiet
5) Zapoznaj się z treścią, a następnie podaj swój PIN(znajduje się w umowie). Jeśli nie znasz PIN-u zadzwoń pod numer 63 307 01 01
6) Po wpisaniu PIN przejedź strzałką na przycisk AKCEPTUJ
7) Usługa została włączona

Biuro Obsługi Klienta
Pakiety dodatkowe możesz włączyć odwiedzając nasze Biuro Obsługi Klienta – ul. Ogrodowa 21, 62-571 Stare Miasto.

Infolinia
Zadzwoń pod numer 63 307 01 01 aby włączyć pakiety dodatkowe.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
Facebook
×
Pytania?